top of page

Beylikdüzü Doğa ve Yaşam parkında BİDOSK eğitimleri

KAMP AKTİVİTELERİ

 

Kodlama eğitimleri

Akıl ve Zeka oyunları

İzcilikle tanışmaKamp/Çadır kurma, düğüm atma gibi etkinlikler

İlk yardım

Doğa etkinlikleri

Survivor parkurunda eğlence

Gün boyu sürecek macera ve eğlenceye hazır olun

Çocuklar, kamp ortamında doğa içinde değişik aktivitelerle eğlenceli şekilde Robotik Eğitim Akademisi öğretmenlerinin eşliğinde bilişim okuryazarlığı için gerekli kodlama gibi 21. yüzyıl becerilerini kazanırken çevreye duyarlı, doğa dostu bireyler olması için Beylikdüzü Belediyesinin katkılarıyla değişik etkinliklere katılacaktır. Etkinlikler 6 yaş üzeri tüm yaş grubu çocuklara açıktır. 

Beylikdüzü izcilik ve doğa sporları derneğinin izci liderleri gözetiminde doğa içinde yapılacak spor ve değişik aktivitelerle çocukların eğlenerek, öğrenmesi sağlanırken Dahi Beyinler Zeka Ve Yetenek Geliştirme Derneği öğretmenlerinin sunacağı Akıl ve Zeka oyunları ile çocuklar farklı düşünme becerileri kazanması, motor becerilerinin ve kinetik zekalarının gurup oyunlarıyla geliştirmesi amaçlanmaktadır. Çocuklar oynayarak, eğlenirken etkinlikler de bir takımın parçası olarak diğer çocuklarla işbirliği yapmasını ve yardımlaşmasını öğrenecekleridir.

 

ETKİNLİĞE DESTEK VEREN KURUMLAR:

Beylikdüzü Belediyesi

Beylikdüzü İzcilik ve Doğa Sporları Derneği

Dahi Beyinler Zeka ve Yetenek Geliştirme Derneği

Robotik Eğitim Akademisi

KAMP TARİHİ

KAMP SAATLERİBESLENME
Kamp tesisinde günü birlik etkinlik olacağından yiyecek servisi yoktur. Bu etkinliği bir piknik havasında düşünün ve beslenme için gerekli soğuk sandviç, meyve suyu, su ile birlikte meyve, kek gibi atıştırmalıklar da piknik sepetinize ekleyebilirsiniz.

 

KAMP YERİ

Beylikdüzü Doğa ve Yaşam Parkı

Dereağzı mah. Mithatpaşa cad. Gülben sok. Beylikdüzü


HERKESE ŞİMDİDEN İYİ EĞLENCELER DİLERİZ

 

Kayıt için

iletişim formunu doldurunuz

bottom of page